START

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN / GROUP DIVISION / GRUPPEN EINTEILUNG
PLÁN TURNAJE / TOURNAMENT’S SCHEDULE / ZEITPLAN DES TURNIERS
TURNAJOVÁ PRAVIDLA    ZIP
VÝSLEDNÝ pavouk TURNAJE    ZIP

CELKOVÉ POŘADÍ CELÉHO TURNAJE


MOLDAVA CUP 2000

Organizátor turnaje :   Euro-Sporting  
Místo : Praha - SK Třeboradice

Datum : 10.6. – 11.6.

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN / GROUP DIVISION / GRUPPEN EINTEILUNG

 

group A - hřiště Hovorčovice group B  - hřiště Měšice
- -
1. SKK  Hovorčovice – CZ 1. SV Unitas 30 – NL
2. VV Dios Nieuw-Vennep – NL 2. GS Epas Brescia – IT
3. US Oratorio Trescore –  IT 3. SC Germania Reusrath 1913 – DU
4. VV Mildam Hoornsterzwaag – NL 4. FV Hafen Dresden – DU
5. TSG Worsdorf Idstein – DU 5. Kiwis Prag – CZ

 

group C  - hřiště Třeboradice group D  - hřiště Třeboradice
- -
1. SK Třeboradice – CZ 1. Sokol Malenice – CZ
2. B. Syd-vest Kobenhavn – DK 2. VV Paddelpoel Groningen – NL
3. Lord Nelson FC London – EN 3. British Airways FC Newcastle – EN
4. VV QSC Wormerveer 2 – NL 4. VV QSC  Wormerveer 1 – NL
5. TSV Reichenberg-Boxdorf – DU 5. Ernst Winter & Sohn Nordersted – DU

 

group E  - hřiště Měšice group Z  -  Vinoř – Category Veterans (Old Boys)
- -
1. Měšice – CZ 1. Boldklubben Stefan Kobenhavn – DK
2. Ecole Polytechnique Palaiseau - FR 2. SV Thiendorf – DU
3. VV Bakhuizen – NL 3. SK Třeboradice – CZ
4. Tišice – CZ 4. TJ Vinoř – CZ
5. SV Forward Amsterdam – NL 5. Victoria Cottbus – DU
6. SV Blau-Weis Freital – DU 6. Economicals Vets FC Hertfordshire – EN
7. S.C.D. ´33 Druten - NL

 

Zpět na začátek, Start


PLáN TURNAJE / TOURNAMENT’S SCHEDULE / ZEITPLAN DES TURNIERS

Hřiště / pitch / Spielplatz   >>>>> Třeboradice, Hovorčovice , Měšice, Vinoř

Hřiště / pitch / Spielplatz Hovorčovice 10.06.2000

SKUPINA A / GROUP A / GRUPPE A
09:00 Worsdorf Idstein Nieuw-Vennep 5 : 3
09:40 Nieuw-Vennep Trescore 0 : 1
10:20 Hovorčovice Idstein 0 : 2
11:00 Hovorčovice Trescore 1 : 1
11:40 Nieuw-Vennep Hovorčovice 1 : 1
12:20 Worsdorf Idstein Trescore 3 : 1

 

Pořadí skupiny A

skóre body
 1. TSG Worsdorf Idstein – DU 10 : 4    9
 2. US Oratorio Trescore –  IT 3 : 4 4
 3. SKK  Hovorčovice – CZ 2 : 4 2
 4. VV Dios Nieuw -Vennep – NL 4 : 7 1

 Zpět na začátek, Start

SKUPINA B / GROUP B / GRUPPE B
15:40 Unitas 30 Kiwis 4 : 0
16:20 Brescia Reusrath 1913 0 : 1
17:00 Dresden Kiwis 0 : 1
17:40 Reusrath 1913 Unitas 30 1 : 1
18:20 KiwisBrescia 0 : 1
19:00 Unitas 30 Dresden 1 : 2

11.06.2000

09:00 Dresden Brescia 0 : 0
09:40 Kiwis Reusrath 1913 1 : 1
10:20 Brescia Unitas 30 1 : 0
11:00 Reusrath 1913 Dresden 1 : 2
12:00 A2 B2

 penalty 3:2

0 : 0

 

Pořadí skupiny B

skóre body
 1. FV Hafen Dresden – DU 4 : 3 7
 2. GS Epas Brescia – IT 2 : 1 7
 3. SC Germania Reusrath 1913 – DU 4 : 4 5
 4. SV Unitas 30 – NL 6 : 4 4
 5. Kiwis Prag – CZ 2 : 6 4

 Zpět na začátek, Start

 

SKUPINA C / GROUP C / GRUPPE C
09:00 Kobenhavn  Wormerveer 2 2 : 0
09:40 Třeboradice –  Reichenberg-Boxdorf 5 : 0
10:20 Kobenhavn FC London 0 : 0
11:00 Wormerveer 2Reichenberg-Boxdorf 2 : 1
11:40 FC LondonSK Třeboradice 1 : 1
12:20 Reichenberg-Boxdorf  Kobenhavn 0 : 1
13:00 Wormerveer 2 – Třeboradice 0 : 4
13:40 Reichenberg-Boxdorf FC London 0 : 2
14:20 Třeboradice Kobenhavn 1 : 1
15:00 FC London Wormerveer 2 0 : 0

 

Pořadí skupiny C

skóre body
 1. SK Třeboradice – CZ  11 : 2    8
 2. B. Syd-vest Kobenhavn – DK 4 : 1 8
 3. Lord Nelson FC London – EN 3 : 1 6
 4. VV QSC Wormerveer 2 – NL 2 : 7 4
 5. TSV Reichenberg-Boxdorf – DU   1 : 10 0

Zpět na začátek, Start

SKUPINA D / GROUP D / GRUPPE D
15:40 Malenice Nordersted 2 : 0
16:20 Groningen Newcastle 0 : 2
17:00 Wormerveer 1 Nordersted 0 : 0
17:40 Newcastle Malenice 0 : 1
18:20 Nordersted Groningen 1 : 4
16:55 MaleniceWormerveer 1   2 : 1
09:00 Wormerveer 1 Groningen 2 : 3

11.06.2000

09:40 Nordersted Newcastle 0 : 3
10:20 GroningenMalenice 0 : 3
11:00 Newcastle Wormerveer 1 1 : 1
12:00 C2 D2 1 : 0

 

Pořadí skupiny D

skóre body
 1. Sokol Malenice – CZ 8 : 1 12
 2. British Airways FC Newcastle – EN 6 : 2 7
 3. VV Paddelpoel Groningen – NL 7 : 8 6
 4. VV QSC  Wormerveer 1 – NL 4 : 6 2
 5. Ernst Winter & Sohn Nordersted – DU 1 : 9 1

 Zpět na začátek, Start

 

SKUPINA E / GROUP E / GRUPPE E
09:00 Měšice – Palaiseau 2 : 2
09:40 Bakhuizen Tišice 1 : 0
10:20 Freital - Amsterdam 5 : 1
11:00 1:00 Tišice Měšice 0 : 2
11:40 Palaiseau Amsterdam 3 : 1
12:20 Freital Bakhuizen 2 : 1
13:00 Měšice – Amsterdam 2 : 0
13:40 Freital Tišice 1 : 1
14:20 Bakhuizen Palaiseau 2 : 1
15:00 Freital Měšice 0 : 2
15:40 Amsterdam Bakhuizen 0 : 2
16:20 PalaiseauTišice 2 : 0
17:00 Měšice –  VV Bakhuizen 3 : 0
17:40 40 Tišice Amsterdam 2 : 0
18:20 Freital Palaiseau 0 : 1

 

Pořadí skupiny E

skóre body
 1. Měšice – CZ 11 : 2 13
 2. Ecole Polytechnique Palaiseau - FR 9 : 5 10
 3. VV Bakhuizen – NL 6 : 6 9
 4. SV Blau-Weis Freital – DU 8 : 6 7
 5. Tišice – CZ 3 : 6 4
 6. SV Forward Amsterdam – NL 2 : 14 0

Zpět na začátek, Start 

 

SKUPINA Z / GROUP Z / GRUPPE Z
09:00 Kobenhavn Thiendorf 1 : 1
09:40 Třeboradice Vinoř 0 : 3
10:20 Druten Hertfordshire 2 : 0
11:00 VinořKobenhavn 0 : 1
11:40 Thiendorf Cottbus 1 : 1
12:20 HertfordshireTřeboradice 0 : 3
13:00 Druten – Cottbus 2 : 1
13:40 Kobenhavn – Cottbus 3 : 1
14:20 Thiendorf Druten 0 : 1
15:00 Vinoř – Hertfordshire 2 : 0
15:40 Thiendorf – Třeboradice 1 : 1
16:20 Druten – Vinoř 1 : 0

11.06.2000

09:00 Hertfordshire Kobenhavn 0 : 3
09:40 Třeboradice – Cottbus   1 : 0
10:20 Kobenhavn   Druten 2 : 1
11:00 Vinoř – Thiendorf 0 : 1
11:40 Hertfordshire – Cottbus 1 : 2
12:20 Kobenhavn – Třeboradice 0 : 0
13:00 Cottbus – Vinoř 0 : 4
13:40 Thiendorf – Hertfordshire 2 : 0
14:20 Druten – Třeboradice 0 : 1

 

Celkové pořadí skupiny veteránů E

skóre body
 1. Boldklubben Stefan Kobenhavn – DK 10 : 2 16
 2. S.C.D. ´33 Druten - NL 7 : 4 12
 3. SK Třeboradice – CZ 6 : 4 11
 4. TJ Vinoř – CZ 9 : 3 9
 5. SV Thiendorf – DU 5 : 4 8
 6. Victoria Cottbus – DU   5 : 12 4
 7. Economicals Vets FC Hertfordshire – EN   1 : 14 0

Zpět na začátek, Start


Hřiště / pitch / Spielplatz Třeboradice 11.06.2000

Zápasy o umístění - hřiště SK Třeboradice
Placing matches - pitch SK Třeboradice
Plazierungsspiele - Spielplatz SK Třeboradice
12:40   match  (E1-A1)
13:20   match  (E2-C1)
14:00   match  (B1-C2/D2)
14:40   match  (D1-A2/B2)
15:20   SEMIFINÁLE 1 / SEMIFINAL 1 / HALBFINAL 1
16:00   SEMIFINÁLE 2 / SEMIFINAL 2 / HALBFINAL 2
17:00   O 3. MÍSTO / 3RD POSITION MATCH / SPIEL UM 3. PLATZ
17:40   FINÁLE / FINAL / FINALE

Zpět na začátek, Start


( Ke stažení)

VÝSLEDNÝ PAVOUK

 

Výsledný pavouk - ve formátu EXCEL 97

TURNAJOVÁ PRAVIDLA

  Moldava Cup 2000 - ve formátu WORD 97


CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE

( barevné rozlišení je podle skupin )

1.  US Oratorio Trescore –  IT
2.  SK Třeboradice – CZ
3.  B. Syd-vest Kobenhavn – DK
4.  TSG Worsdorf Idstein – DU
5.  FV Hafen Dresden – DU
6.  Sokol Malenice – CZ
7.  Ecole Polytechnique Palaiseau - FR
8.  VV Bakhuizen – NL
9.  Měšice – CZ
10.  Lord Nelson FC London – EN
11.  British Airways FC Newcastle – EN Fair Play - team
12.  SV Blau-Weis Freital – DU
13.  GS Epas Brescia – IT
14.  VV Paddelpoel Groningen – NL
15.  SV Unitas 30 – NL
16.  SC Germania Reusrath 1913 – DU
17.  Tišice – CZ
18.  Kiwis Prag – CZ
19.  VV QSC Wormerveer 2 – NL
20.  VV QSC  Wormerveer 1 – NL
21.  SKK  Hovorčovice – CZ
22.  VV Dios Nieuw-Vennep – NL
23.  Ernst Winter & Sohn Nordersted – DU
24.  TSV Reichenberg-Boxdorf – DU
25.  SV Forward Amsterdam – NL
26.  VV Mildam Hoornsterzwaag – NL

Zpět na začátek, Start