START

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN / GROUP DIVISION / GRUPPEN EINTEILUNG

PLÁN TURNAJE / TOURNAMENT’S SCHEDULE / ZEITPLAN DES TURNIERS
TURNAJOVÁ PRAVIDLA  TOURNAMENT RULES  TURNIERREGLEMENT   ZIP
VÝSLEDNÝ pavouk TURNAJE    ZIP  Mapa MOLDAVA CUP 2001

CELKOVÉ POŘADÍ CELÉHO TURNAJE


MOLDAVA CUP 2001

FOTBAL – FUSSBALL – FOOTBALL

02.06. – 03.06.2001

Organizátor turnaje :   Euro-Sportring, SK TŘEBORADICE
Místo : Praha - SK TŘEBORADICE    >>>

 

SOKOL VINOŘ
SOKOL MĚŠICE
TJ SVORNOST BRÁZDIM

    

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN / GROUP DIVISION / GRUPPEN EINTEILUNG

 

group A - hřiště Třeboradice group B  - hřiště Brázdim
- -
1. Royal CercleBE 1. vv Aldeboarn - NL
2. SK Třeboradice – CZ 2. Blau-Weis Niegripp – DU
3. vv Angerlo – NL 3. CIE Cork FC – IR
4. SV Sachsenwerk 2 – DU   4. FC GOG - DK
5. AFC Albion – EN

 

group- hřiště Měšice group D  - hřiště Brázdim
- -
1. Sokol Měšice – CZ 1. AFC Quick 1890 – NL
2. TSG Eisenberg -  DU 2. SV Reichenwalde – DU
3. SC Rossow – DU 3. Freizeitkicker - DU
4. B. Syd-Vest – DK 4. Yellow Team Montorio – IT
5. vv Sporting Martinus – NL

 

group E  - hřiště Měšice / Třeboradice group F  -  hřiště Vinoř 
- -
1. Dynamo Žižkov – EU 1. TJ Praga – CZ
2. TJ Sokol Malenice – CZ 2. SC Hertha Karstedt – DU
3. Eco. Pol. Palaiseau – FR 3. Calcio Spino -IT
4. SV Sachsenwerk 1 – DU 4. SV Blauw Wit – NL
5. AC Ishoj – DK 5. TSV Boxdorf - DU

 

group X  - hřiště Měšice  Category Veterans (Old Boys) group Y  -  hřiště Vinoř  – Category Veterans (Old Boys)
- -
1. SK Třeboradice – CZ 1. Sokol Vinoř – CZ
2. SV Reichenwalde – DU 2. KFIU - DK
3. Economical Vets FC Hertfordshire – EN 3. FC Miškovice - CZ
4. FC Štěstí u Plzně - CZ 4. Kicker Gruhgurtel - DU

Zpět na začátek, Start


PLáN TURNAJE / TOURNAMENT’S SCHEDULE / ZEITPLAN DES TURNIERS

Hřiště / pitch / Spielplatz   >>>>> Třeboradice, Brázdim, Měšice, Vinoř, Vinoř Veterans

( Ke stažení)

VÝSLEDNÝ PAVOUK

  Výsledný pavouk - ve formátu EXCEL 95


CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE

( barevné rozlišení je podle skupin )

1.  TJ Praga – CZ
2.  Blau-Weis Niegripp – DU
3.  CIE Cork FC – IR
4.  vv Sporting Martinus – NL
5.  SK Třeboradice – CZ
6.  Yellow Team Montorio – IT
7.  Calcio Spino -IT
8.  AFC Albion – EN
9.  TSG Eisenberg -  DU
10.  AC Ishoj – DK
11.  SV Sachsenwerk 1 – DU
12.  AFC Quick 1890 – NL
13.  SC Hertha Karstedt – DU
14.  Sokol Měšice – CZ
15.  TJ Sokol Malenice – CZ
16.  Royal CercleBE
17.  Eco. Pol. Palaiseau – FR
18.  Freizeitkicker - DU
19.  FC GOG - DK
20.  B. Syd-Vest – DK
21.  SV Sachsenwerk 2 – DU  
22.  SC Rossow – DU
23.  SV Reichenwalde – DU
24.  vv Angerlo – NL
25.  SV Blauw Wit – NL
26.  Dynamo Žižkov – EU
27.  TSV Boxdorf - DU
28.  vv Aldeboarn - NL

Zpět na začátek, Start