SOKOL VINOŘ SK TŘEBORADICE TJ SVORNOST BRÁZDIM SOKOL MĚŠICE

EURO-SPORTRING

FOTBAL – FUSSBALL – FOOTBALL Year 2002 (start)

FINAL GROUP

SK TŘEBORADICE

19.05.2002

 09:00  SC Eintracht Rossow - FC Sellraintal Kematen 0 : 0  (penalts 7:8)
   09:40  Sokol Malenice - AC Ishoj 1 : 0
   10:25  BSC ‘68 Benthuizen 1 - Knickebrockers Groningen 3 : 0
   11:05  Knabstrup IF - FC Aarau 0 : 0 (penalts 5:4)
   11:50  Dalena Eco Trend Bari - BSC ‘68 Benthuizen 2 1 : 0
   12:30  USVV Odysseus ‘91 Utrecht - FC Sellraintal Kematen 1 : 0
   13:15  SK Třeboradice - Sokol Malenice 2 : 0
   13:55 .BSC ‘68 Benthuizen 1 -  Knabstrup IF 0 : 0 (penalts 2:4)
   14:40  Ecole Polytechnique Palaiseau - Dalena Eco Trend Bari 0 : 3
 SEMIFINAL  15:20  USVV Odysseus ‘91 Utrecht -  SK Třeboradice 0 : 0 (penalts 4:1)
 SEMIFINAL  16:05  Knabstrup IF - Dalena Eco Trend Bari 0 : 1

  o 3. místo / 3 rd place

 16:45 Knabstrup IF - SK Třeboradice (only penalts) 5 : 4

FINÁLE/FINAL

 17:00 USVV Odysseus ‘91 Utrecht - Dalena Eco Trend Bari 1 : 3

 


Konečné pořadí  (Final order)
.
 1.  Dalena Eco Trend Bari  - IT ( group F)
 2.  USVV Odysseus ‘91 Utrecht  - NL (group E)
 3.  Knabstrup IF (group E)
 4.  SK Třeboradice - CZ (group A)
 5.  BSC ‘68 Benthuizen 1 - NL (group B)
6.  Sokol Malenice - CZ (group B)
7.  FC Sellraintal Kematen - AU (group C)
8.  Ecole Polytechnique Palaiseau - FR (group C)
9.  SC Eintracht Rossow - DU (group D)
10.  FC Aarau – CH (group E)
11.  BSC ‘68 Benthuizen 2 - NL (group A)
12.  AC Ishoj - DK (group F)
13.  Knickebrockers Groningen - NL (group D)
14.  Sokol Měšice - CZ (group C)
15.  TJ Praga - CZ (group A)
16.  Confiance Imo Chozeau - FR (group F)
17.  FC Bümpliz 78 - CH (group B)
18.  Dynamo Žižkov - CZ (group D)
19.  Brookmans Park FC 2 - EN (group C)
20.  Svornost Brázdim - CZ (group E)
21.  Blomberger Sportverein – DU (group E)
22.  Carpenteria Tomellini Verona - IT (group A)
23.  vv Victoria Hilversum - NL (group C)
24.  TSV Reichenberg Boxdorf - DU (group A)
25.  Brookmans Park FC 1 - EN (group D)
26.  O.S.C. ’45‘s Hertogenbosch - NL (group F)
27.  FV Hafen Dresden - DU (group F)

Once again next year.:-))

 

copyright © klapik