SOKOL MĚŠICE SK TŘEBORADICE TJ SVORNOST BRÁZDIM FINAL GROUP

EURO-SPORTRING

FOTBAL – FUSSBALL – FOOTBALL Year 2002 (start)
TJ SVORNOST BRÁZDIM

(Category Veterans)

SKUPINA X / GROUP X / GRUPPE X  10:00  Sokol Vinoř – W.S.V. Apeldoorn 2 : 0

18.05.2002

 10:40  SV Bohlsdorf Biendorf – SV Thiendorf 1 : 0
   11:20  Victoria Cottbus - Sokol Vinoř 0 : 1
 1. Sokol Vinoř – CZ  12:00  W.S.V. Apeldoorn - SV Bohlsdorf Biendorf 0 : 4
 2. W.S.V. Apeldoorn - NL  12:40  Victoria Cottbus - SV Thiendorf 2 : 0
 3. SV Bohlsdorf Biendorf – DU  13:20  Sokol Vinoř - SV Bohlsdorf Biendorf 1 : 3
 4. SV Thiendorf - DU  14:00  W.S.V. Apeldoorn - Victoria Cottbus 1 : 2
 5. Victoria Cottbus - DU    

19.05.2002

 10:00  SV Thiendorf - Sokol Vinoř 1 : 0
 10:40  SV Bohlsdorf Biendorf - Victoria Cottbus 0 : 1
   11:20  SV Thiendorf - W.S.V. Apeldoorn 3 : 4

 o 3. místo / 3 rd place

 14:20  Victoria Cottbus - Candelight Hilversum 2 : 2 (penalts 5:4)

 finále / final

 15:00  SV Bohlsdorf Biendorf - SK Třeboradice 4 : 1

 

SKUPINA Y / GROUP Y / GRUPPE Y  14:40 SK Třeboradice – Economical Vets FC London 1 : 0

18.05.2002

 15:20 SV Lautersheim – SG Wattenbach/Eiterhagen 0 : 2
   16:00 Candelight Hilversum - SK Třeboradice 1 : 2
 1. SK Třeboradice – CZ  16:40 Economical Vets FC London - SV Lautershei 0 : 2
 2. Economical Vets FC London – EN  18:00 SK Třeboradice - SV Lautershei 2 : 1
 3. SV Lautersheim - DU  18:40 Economical Vets FC London - Candelight Hilversum 0 : 2
 4. SG Wattenbach/Eiterhagen - DU   .
 5. Candelight Hilversum - NL    
     

 19.05.2002

 12:00  SG Wattenbach/Eiterhagen - SK Třeboradice 0 : 1
   12:40  SV Lautersheim – Candelight Hilversum 1 : 0
   13:20  SG Wattenbach/Eiterhagen – Economical Vets FC London 1 : 2
  o 3. místo / 3 rd place  14:20  Victoria Cottbus - Candelight Hilversum 2 : 2 (penalts 5:4)

 finále / final

 15:00  SV Bohlsdorf Biendorf - SK Třeboradice 4 : 1
 
Table score points
 1. SV Bohlsdorf Biendorf - DU 8 : 2 12
 2. SK Třeboradice - CZ 6 : 2 12
 3. Victoria Cottbus - DU 5 : 2 9
 4. Candelight Hilversum - NL 5 : 4 6
     
 5.-6. Sokol Vinoř - CZ 4 : 4 6
 5.-6. SV Lautersheim - DU 4 : 4 6
 7. SG Wattenbach/Eiterhagen - DU 4 : 5 3
 8. SV Thiendorf - DU 4 : 7 3
 9. Economical Vets FC London - EN 2 : 6 3
 10. W.S.V. Apeldoorn - NL 5 : 11 3

 

 

copyright © klapik