SOKOL VINOŘ SK TŘEBORADICE TJ SVORNOST BRÁZDIM SKK HOVORČOVICE SOKOL MĚŠICE

EURO-SPORTRING

FOTBAL – FUSSBALL – FOOTBALL Year 2003 start

FINAL GROUP

SK TŘEBORADICE

08.06.2003

 09:00  Nicola<te Chaillot - Sokol Malenice 0 : 3
   09:40  Auni ‘85 - AC Ishoj 2 : 3
   10:25  SKK Hovorčovice - Gigi Sport FC 2 : 1
   11:05  Alkmaarsche Boys - SV BLC 0 : 2
   11:50  Ecole Polytechnique Palaiseau  - Dinamo 1 : 2
   12:30  FC Luxemburg - SK Třeboradice 0 : 1
   13:15  Westfields FC - Sokol Malenice 2 : 1
   13:55 .AC Ishoj - SKK Hovorčovice 0 : 2
   14:40  SV BLC - Dinamo 4 : 0
   15:20  E.S. Port St Louis - SK Třeboradice 2 : 0
SEMIFINAL  16:05  Westfields FC - SKK Hovorčovice 4 : 0
 SEMIFINAL  16:45  SV BLC - E.S. Port St Louis 2 : 1

  o 3. místo / 3 rd place

 17:30  SKK Hovorčovice - E.S. Port St Louis only penalts 3 : 4

FINÁLE/FINAL

 17:45 Westfields FC - SV BLC 1 : 0

 


Konečné pořadí  Final order
 
 1.  Westfields FC – EN Group F
 2.  SV BLC – NL Group F
 3.  E.S. Port St Louis – DK Group B
 4.  SKK Hovorčovice – CZ Group D
 5.  SK Třeboradice – CZ Group A
6.  Sokol Malenice – CZ Group B
7.  AC Ishoj – DK Group E
8.  Dinamo – IT Group G
9.  FC Luxemburg – FR Group D
10.  Auni ‘85 – NL Group A
11.  Ecole Polytechnique Palaiseau – FR Group C
12.  Gigi Sport FC – IT Group C
13.  Alkmaarsche Boys – NL Group E
14.  Nicola<te Chaillot – FR Group G
15.  ESV Maschen – DU Group C
16.  FC Walwil/Egolzwil – IT Group A
17.  D.I.B. – NL Group B
18.  IF Knabstrup – DK Group D
19.  Sokol Měšice – CZ Group C
20.  Star Boys – SK Group F
21.  SV Helios – DU Group A
22.  DVV Delft – NL Group G
23.  FreizeItalykicker – DU Group F
24.  SC Hertha Karstedt – DU Group G
25.  Polisportiva – IT Group E
26.  TSV Buhlau-Dresden – DU Group D
27.  Amatori Calcio – IT Group B
28.  Helzdorfer SV – DU Group E
29.  K.F.C. Meise – BE Group D
30.  Dulwich Hamlet – EN Group A
31.  vv Vivoo – NL Group C
32.-33.  FC Partisan – CZ Group F
32.-33.  TSV Reichenberg Boxdorf – DU Group B

Once again next year.:-

 

copyright © klapik