SOKOL MĚŠICE SK TŘEBORADICE TJ SVORNOST BRÁZDIM SKK HOVORČOVICE FINAL GROUP

EURO-SPORTRING

FOTBAL – FUSSBALL – FOOTBALL Year 2004 (start)
TJ SVORNOST BRÁZDIM  + ((SK TŘEBORADICE)

(Category Veterans)

   SKUPINA W / GROUP W / GRUPPE W

 

 

VINOŘ

29.05.2004  08:00  Sokol Vinoř  - Victoria Cottbus :
   08:40  Sokol Vinoř  - A.S. le Moulin :
 1. Sokol Vinoř - CZ  09:20  A.S. le Moulin - Montorio Boys :
 2. Victoria Cottbus - DU  10:00  Montorio Boys - Victoria Cottbus :
 3. A.S. le Moulin - FR  10:40  Victoria Cottbus - A.S. le Moulin :
 4. Montorio Boys - IT  11:20  Montorio Boys - Sokol Vinoř :

 

SSKUPINA X / GROUP X/ GRUPPE X    
VINOŘ

29.05.2004

 08:00  Haderslev FK  - Economicals Vets :
   08:40  Haderslev FK - Real Fettuccina :
 1. Haderslev FK - DK  09:20  Real Fettuccina - Star Boys Bratislava :
 2. Economicals Vets - EN  10:00  Star Boys Bratislava - Economicals Vets :
 3. Real Fettuccina - IT  10:40  Economicals Vets - Real Fettuccina :
 4. Star Boys Bratislava - SK  11:20  Star Boys Bratislava - Haderslev FK :
 
SSKUPINA Y / GROUP Y / GRUPPE Y    
VINOŘ

29.05.2004

 08:00  ESV Maschen - DV Sport Team :
   08:40  ESV Maschen - Miškovice :
 1. ESV Maschen - DU  09:20  Miškovice - S.O. Soest :
 2. DV Sport Team - IT  10:00  S.O. Soest - DV Sport Team :
 3. Miškovice - CZ  10:40  DV Sport Team - Miškovice :
 4. S.O. Soest - NL  11:20  S.O. Soesta - ESV Maschen :
 
 
SSKUPINA Z / GROUP Z / GRUPPE Z    
TŘEBORADICE

29.05.2004

 08:00  SK Třeboradice - Starup UIF :
   08:40  SK Třeboradice - Muswell Hill :
 1. SK Třeboradice - CZ  09:20  Muswell Hill - A.C. Pontolliese Libertas :
 2. Starup UIF - DK  10:00  A.C. Pontolliese Libertas - Starup UIF :
 3. Muswell Hill - EN  10:40  Starup UIF - Muswell Hill :
 4. A.C. Pontolliese Libertas - IT  11:20  A.C. Pontolliese Libertas - SK Třeboradice :

Pořadí skupiny W/Group W score points   Pořadí skupiny Y/Group Y score points
 1. :      1. :  
 2. :      2. :  
 3. :      3. :  
 4. :      4. :  

Pořadí skupiny X/Group X score points   Pořadí skupiny Z/Group Z score points
 1. :      1. :  
 2. :      2. :  
 3. :      3. :  
 4. :      4. :  

 

FINÁLOVÁ SKUPINA / FINAL GROUP / FINAL GRUPPE     (A-B-C-D-E-F-G-H)

 

 

copyright © klapik