SOKOL MĚŠICE SK TŘEBORADICE TJ SVORNOST BRÁZDIM SKK HOVORČOVICE FINAL GROUP

EURO-SPORTRING

FOTBAL – FUSSBALL – FOOTBALL Year 2004 (start)
TJ SVORNOST BRÁZDIM  + ((SK TŘEBORADICE)

(Category Veterans)

   SKUPINA W / GROUP W / GRUPPE W

 

 

VINOŘ

29.05.2004  08:00  Sokol Vinoř  - Victoria Cottbus 0 : 1
   08:40  Sokol Vinoř  - A.S. le Moulin 0 : 2
 1. Sokol Vinoř - CZ  09:20  A.S. le Moulin - Montorio Boys 3 : 0
 2. Victoria Cottbus - DU  10:00  Montorio Boys - Victoria Cottbus 0 : 2
 3. A.S. le Moulin - FR  10:40  Victoria Cottbus - A.S. le Moulin 0 : 0
 4. Montorio Boys - IT  11:20  Montorio Boys - Sokol Vinoř 0 : 0

 

 SKUPINA X / GROUP X/ GRUPPE X    
VINOŘ

29.05.2004

 08:00  Haderslev FK  - Economicals Vets 4 : 0
   08:40  Haderslev FK - Real Fettuccina 3 : 1
 1. Haderslev FK - DK  09:20  Real Fettuccina - Star Boys Bratislava 0 : 1
 2. Economicals Vets - EN  10:00  Star Boys Bratislava - Economicals Vets 2 : 0
 3. Real Fettuccina - IT  10:40  Economicals Vets - Real Fettuccina 0 : 1
 4. Star Boys Bratislava - SK  11:20  Star Boys Bratislava - Haderslev FK 3 : 1
 
 SKUPINA Y / GROUP Y / GRUPPE Y    
VINOŘ

29.05.2004

 08:00  Howard Arms Zimmers FC - DV Sport Team 0 : 1
   08:40  Howard Arms Zimmers FC - Miškovice 1 : 1
 1. Howard Arms Zimmers FC - EN  09:20  Miškovice - S.O. Soest 3 : 1
 2. DV Sport Team - IT  10:00  S.O. Soest - DV Sport Team 0 : 2
 3. Miškovice - CZ  10:40  DV Sport Team - Miškovice 3 : 1
 4. S.O. Soest - NL  11:20  S.O. Soesta - Howard Arms Zimmers FC 0 : 1
 
 
 SKUPINA Z / GROUP Z / GRUPPE Z    
TŘEBORADICE

29.05.2004

 08:00  SK Třeboradice - Starup UIF 0 : 0
   08:40  SK Třeboradice - Muswell Hill 0 : 0
 1. SK Třeboradice - CZ  09:20  Muswell Hill - A.C. Pontolliese Libertas 0 : 1
 2. Starup UIF - DK  10:00  A.C. Pontolliese Libertas - Starup UIF 3 : 2
 3. Muswell Hill - EN  10:40  Starup UIF - Muswell Hill 1 : 3
 4. A.C. Pontolliese Libertas - IT  11:20  A.C. Pontolliese Libertas - SK Třeboradice 0 : 1

Pořadí skupiny W/Group W score points   Pořadí skupiny Y/Group Y score points
 1. A.S. le Moulin - FR 5 : 0  7    1. DV Sport Team - IT 6 : 1  9
 2. Victoria Cottbus - DU 3 : 0  7    2. Miškovice - CZ 5 : 5  4
 3. Sokol Vinoř - CZ 0 : 3  1    3. Howard Arms Zimmers FC - EN 2 : 2  3
 4. Montorio Boys - IT 0 : 5  1    4. S.O. Soest - NL 1 : 6  0
 
Pořadí skupiny X/Group X score points   Pořadí skupiny Y/Group Y score points
 1. Star Boys Bratislava - SK 6 : 1    1. A.C. Pontolliese Libertas - IT 4 : 3
 2. Haderslev FK - DK 8 : 4    2. SK Třeboradice - CZ 1 : 0
 3. Real Fettuccina - IT 2 : 4    3. Muswell Hill - EN 3 : 2
 4. Economicals Vets - EN 0 : 7    4. Starup UIF - DK 3 : 6

 

FINÁLOVÁ SKUPINA / FINAL GROUP / FINAL GRUPPE     (W-X-Y-Z)

 

 

copyright © klapik