START

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN / GROUP DIVISION / GRUPPEN EINTEILUNG
PLÁN TURNAJE / TOURNAMENT’S SCHEDULE / ZEITPLAN DES TURNIERS
TURNAJOVÁ PRAVIDLA - ke stažení
VÝSLEDNÝ pavouk TURNAJE  -  ke stažení

CELKOVÉ POŘADÍ CELĚHO TURNAJE


MOLDAVA CUP 1999

Organizátor turnaje :    SK Třeboradice
Místo : Praha

Datum : 22.5. – 23.5.

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN / GROUP DIVISION / GRUPPEN EINTEILUNG

 

skupina A - dopoledne - hřiště Třeboradice skupina B - odpoledne - hřiště Třeboradice
- -
1. SK Třeboradice – CZ 1. B.M.T. Den Haag – NL
2. Gunners Leopold Club Brusel – BE 2. SK Třeboradice B - CZ
3. VSG von 1968 e.v. Stapelfeld – DU 3. Sokol Malenice – CZ
4. Tišice – CZ 4. Rosenhoj B Hvidovre – DK

 

skupina C – dopoledne - hřiště Hovorčovice skupina D - odpoledne - hřiště Hovorčovice
- -
1. SV Blau Weis 1929 Wewer Paderborn – DU 1. SKK Hovorčovice – CZ
2. GSW The Knickebrockers Groningen – NL 2. Lac Frisia Leeuwarden – NL
3. FC Miškovice – CZ 3. ASA Ďáblice jun. – CZ
4. TJ Sokol Bořanovice – CZ 4. SC Altbach – DU

 

skupina E ( veteráni ) – celý den - hřiště Vinoř
-
1. SV Falkensee/Finkenkrug – DU
2. VSG von 1968 e.v. Stapelfeld – DU
3. SK Třeboradice – CZ
4. TJ Vinoř – CZ
5. K.L.M. Hoofddorp – NL
6. Economicals Vets FC Hertfordshire – EN

Zpět na začátek, Start


PLÁN TURNAJE / TOURNAMENT’S SCHEDULE / ZEITPLAN DES TURNIERS

Hřiště / pitch / Spielplatz   >>>>> Třeboradice, Hovorčovice , Vinoř

 

SKUPINA A / GROUP A / GRUPPE A
  9:00 Třeboradice – Brusel

0 : 0

  9:40 Stapelfeld – Tišice 2 : 0
10:20 Třeboradice – Stapelfeld 1 : 0
11:00 Brusel – Tišice 1 : 0
11:40 Brusel – Stapelfel 1 : 0
12:20 Tišice – Třeboradice 2 : 1

 

Pořadí skupiny A

  1. Gunners Leopold Club Brusel – BE
  2. SK Třeboradice – CZ
  3. VSG von 1968 e.v. Stapelfeld – DU
  4. Tišice – CZ

 

 

SKUPINA B / GROUP B / GRUPPE B
13:30 Den Haag – Třeboradice B 1 : 0
14:10 Malenice – Hvidovr 2 : 0
14:50 Den Haag – Malenice 0 : 0
15:30 Třeboradice B – Hvidovre 1 : 0
16:10 Třeboradice B – Malenice 0 : 4
16:50 Hvidovre – Den Haag 0 : 7

 

Pořadí skupiny A

  1. B.M.T. Den Haag – NL
  2. Sokol Malenice – CZ
  3. SK Třeboradice B - CZ
  4. Rosenhoj B Hvidovre – DK

 

Hřiště / pitch / Spielplatz Třeboradice 23.05.1999

Zápasy o umístění - hřiště SK Třeboradice
Placing matches - pitch SK Třeboradice
Plazierungsspiele - Spielplatz SK Třeboradice
Třeboradice "A" - Groningen   9:00   1. osmifinále (A2-C3)
          Miškovice - Stapelfeld   9:40   2. osmifinále (C2-A3)
               Malenice - Leeuvarden 10:20 3. osmifinále (B2-D3)
                  Hovorčovice - Třeboradice "B" 11:00 4. osmifinále (D2-B3)
                      Den Haag - Třeboradice "A" 11:40 1. čtvrtfinále (B1 - (vítěz A2-C3))
               Altbach - Miškovice 12:20 2. čtvrtfinále (D1 - (vítěz C2-A3))
        Paderborn - Malenice 13:00 3. čtvrtfinále (C1 - (vítěz B2-D3))
                           Brusel - Třeboradice "B" 13:40 4. čtvrtfinále (A1 - (vítěz D2-B3))
Třeboradice "A" - Altbach       14:20 SEMIFINÁLE 1 / SEMIFINAL 1 / HALBFINAL 1
                      Malenice - Třeboradice "B" 15:00 SEMIFINÁLE 2 / SEMIFINAL 2 / HALBFINAL 2
         Třeboradice "A" - Třeboradice "B" 16:00 O 3. MÍSTO / 3RD POSITION MATCH / SPIEL UM 3. PLATZ
               Altbach - Malemńice 16:40 FINÁLE / FINAL / FINALE

Zpět na začátek, Start


 

SKUPINA C / GROUP C / GRUPPE C
9:00 Paderborn – Groningen 1 : 2
9:40 Miškovice – Bořanovice 1 : 1
10:20 Paderborn – Miškovice 1 : 0
11:00 Groningen – Bořanovice 0 : 0
11:40 Groningen – Miškovice 1 : 2
12:20 Bořanovice – Paderborn 0 : 3

 

SKUPINA D / GROUP D / GRUPPE D
13:30 Hovorčovice – Leeuvarden 4 : 2
14:10 Ďáblice – Altbach 0 : 5
14:50 Hovorčovice – Ďáblice 2 : 0
15:30 Leeuvarden – Altbach 0 : 1
16:10 Leeuvarden – Ďáblice 3 : 0
16:50 Altbach – Hovorčovice 3 : 0

 

Hřiště / pitch / Spielplatz Hovorčovice 23.05.1999

Tišice - Bořanovice

9:00 A4-C4
mužstva se nedostavili 9:40 B4-D4
---- 10:20 O 15. MÍSTO / 15RD POSITION MATCH / SPIEL UM 15. PLATZ
---- 11:00 O 13. MÍSTO / 13RD POSITION MATCH / SPIEL UM 13. PLATZ

Zpět na začátek, Start


SKUPINA E / GROUP E / GRUPPE E
9:00 Finkenkrug – Stapelfeld 1 : 0
9:40 Třeboradice – Vinoř 0 : 1
10:20 Hoofddorp – Hertfordshire 2 : 0
11:00 Vinoř – Finkenkrug 1 : 0
11:40 Stapelfeld – Hoofddorp 2 : 0
12:20 Hertfordshire – Třeboradice 0 : 1
13:00 Finkenkrug – Hoofddorp 2 : 1
13:40 Třeboradice – Stapelfeld 1 : 3
14:20 Vinoř – Hertfordshire 2 : 0
15:00 Finkenkrug – Třeboradice 0 : 0
15:40 Stapelfeld – Hertfordshire 2 : 2
16:20 Vinoř – Hoofddorp 2 : 0

 

Hřiště / pitch / Spielplatz Vinoř    23.05.1999

SKUPINA E / GROUP E / GRUPPE E
  9:00 Hertfordshire – Finkenkrug 0 : 4
  9:40 Stapelfeld – Vinoř 1 : 1
10:20 Třeboradice – Hoofddorp 1 : 1
  Hoofddorp - Hertfordshire 11:00 O 5. MÍSTO / 5TH POSITION MATCH / SPIEL UM 5. PLATZ
Stapelfeld - Třeboradice 11:40 O 3. MÍSTO / 3RD POSITION MATCH / SPIEL UM 3. PLATZ
      Vinoř - Finkenkrug 12:20 FINÁLE / FINAL / FINALE

 

Celkové pořadí skupiny veteránů E

  1. TJ Vinoř – CZ
  2. SV Falkensee/Finkenkrug – DU
  3. VSG von 1968 e.v. Stapelfeld – DU
  4. SK Třeboradice – CZ
  5. K.L.M. Hoofddorp – NL
  6. Economicals Vets FC Hertfordshire – EN

 

Zpět na začátek, Start


( Ke stažení)

VÝSLEDNÝ PAVOUK

Výsledný pavouk - ve formátu EXCEL 97

TURNAJOVÁ PRAVIDLA

  Moldava Cup 1999 - ve formátu WORD 97


CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE

( barevné rozlišení je podle skupin )

1. Sokol Malenice - CZ
2. SC Altbach - DU
3. SK Třeboradice B - CZ
4. SK Třeboradice A - CZ
5. Gunners Leopold Club Brusel - BE
6. SV Blau Weis 1929 Wewer Paderborn - DU
7. B.M.T. Den Haag - NL
8. FC Miškovice - CZ
9. SKK Hovorčovice - CZ
10. GSW The Knickebrockers Groningen - N
11. Lac Frisia Leeuwarden - NL
12. VSG von 1968 e.v. Stapelfeld - DU
13. TJ Sokol Tišice – CZ
14. TJ Sokol Bořanovice - CZ
15. Rosenhoj B Hvidovre – DK
16. ASA Ďáblice jun. – CZ

Zpět na začátek, Start